Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 2.5
- Take OffRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0