Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Big PictureRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5