Movies
Ratings
34
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5