Movies
Ratings
830
The VillageRated ★ 3.0
Naked LunchRated ★ 3.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The RuinsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
DagonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Getting Any?Rated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
CreepshowRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0