Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Rio 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5