Titles you rated
PunchRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Donnie DarkoRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5