Movies
Ratings
16
The IntouchablesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5