Movies
Ratings
147
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Lovely BonesRated ★ 4.0- The ViolinistRated ★ 3.5
One Night OnlyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0