Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 1.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0