Movies
Ratings
30
Last HolidayRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5