Movies
Ratings
73
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 1.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0