Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0