Movies
Ratings
101
21Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 4.0
TroyRated ★ 2.0
The Three MusketeersRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 1.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0