Movies
Ratings
131
Hardcore HenryRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0