Titles you rated
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The MenuRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.5