Movies
Ratings
652
VeteranRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
PaulRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 3.5
EpicRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
The Green HornetRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.0
RangoRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Speed RacerRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.5