Movies
Ratings
11
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 5.0