Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5