Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5