Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
In Our DayRated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
RomeoRated ★ 5.0