Movies
Ratings
20
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
What Maisie KnewRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0