Movies
Ratings
30
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0