Titles you rated
Despicable MeRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0