Movies
Ratings
300
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.5
Public EnemiesRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.5