Movies
Ratings
284
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
 
The MediumRated ★ 2.0