Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5