Titles you rated
My Scary GirlRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 1.0
Sector 7Rated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0