Titles you rated
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0