Movies
Ratings
73 The Act of KillingRated ★ 5.0 The Act of KillingRated ★ 5.0
 Us and ThemRated ★ 5.0 Us and ThemRated ★ 5.0
 Blue ValentineRated ★ 5.0 Blue ValentineRated ★ 5.0
 A Man Called OveRated ★ 4.0 A Man Called OveRated ★ 4.0
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
 Heart is...Rated ★ 4.0 Heart is...Rated ★ 4.0
 Lost In LoveRated ★ 4.0 Lost In LoveRated ★ 4.0
 GravityRated ★ 4.0 GravityRated ★ 4.0
 Peppermint CandyRated ★ 4.5 Peppermint CandyRated ★ 4.5
 The ThroneRated ★ 3.5 The ThroneRated ★ 3.5
 Inglourious BasterdsRated ★ 4.5 Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
 American BeautyRated ★ 4.0 American BeautyRated ★ 4.0
 The Fatal EncounterRated ★ 3.5 The Fatal EncounterRated ★ 3.5
 ObsessedRated ★ 3.0 ObsessedRated ★ 3.0
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
 The PrisonRated ★ 4.0 The PrisonRated ★ 4.0
 The KingRated ★ 4.0 The KingRated ★ 4.0
 After LifeRated ★ 2.0 After LifeRated ★ 2.0
 The NotebookRated ★ 5.0 The NotebookRated ★ 5.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5