Movies
Ratings
593
Rough CutRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
The Fourth KindRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 5.0
Countdown: JerusalemRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The Scorpion KingRated ★ 3.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.5
Le ChefRated ★ 5.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 4.0
The GreyRated ★ 0.5
Die HardRated ★ 4.5