Titles you rated
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0