Titles you rated
SwiriRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0