Titles you rated
Think Like a ManRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Bling RingRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0