Movies
Ratings
33
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0