Titles you rated
Deja VuRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
Inside ManRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 2.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The GameRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.0
Cinderella ManRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 2.0