Titles you rated
The FortressRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.0
The Great ActorRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
CarsRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
A DayRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5