Movies
Ratings
119
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.0
PriestRated ★ 3.0
Child 44Rated ★ 4.5
The Ninth GateRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
Hyena RoadRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 5.0