Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5