Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0