Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0