Titles you rated
Start-UpRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
North Korean GuysRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.5