Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0