Movies
Ratings
66
Real SteelRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0