Movies
Ratings
40
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0