Movies
Ratings
171
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0