Movies
Ratings
124
Perfect GameRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
WantedRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0