Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
RampageRated ★ 1.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0