Titles you rated
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0