Movies
Ratings
89
Lady BirdRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.5
The Lovely BonesRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 1.5
Mother!Rated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
DelicatessenRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0