Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0- My FatherRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0